Акумулятор в Apple Watch Series 4 менше ніж в Apple Watch Series 3. Як це впливає на автономність

В офіційній специфікації вказується, що в Apple Watch Series 4 встановлена батарея менше за обсягом, ніж в Series 3. Цей факт ніяк не впливає на час роботи годин від одного заряду, за рахунок оптимізації і поліпшеного енергоспоживання. Про це розповідає MacRumors.

У 44-міліметрових Apple Watch Series 4 встановлений акумулятор на 1,12 Вт*г, а в 40-міліметрових – на 0,86 Вт*г. Для порівняння, минулорічні Apple Watch Series 3 оснащені акумуляторами на 1,34 Вт*г і 1,07 Вт*г відповідно для 42-і 38-міліметрової моделі.

Незважаючи на зменшення ємності акумуляторів нових Apple Watch Series 4, їх час автономної роботи не змінилося в порівнянні з попередньою моделлю. Годинники здатні пропрацювати протягом 18 годин у повсякденному режимі.

Купертіновци зберігають в секреті причину такої економії енергії. У MacRumors вважають, що цього вдалося досягти завдяки екранній технології LTPO (низькотемпературного полікристалічного оксиду). Використання LPTO в конструкції екранів допомагає знизити енергоспоживання на 5-15%, в порівнянні з LTPS TFT-матрицями. Є ймовірність, що Apple активно тестує енергозберігаючу технологію на екранах годинників 4 покоління, щоб застосувати її в нових поколіннях iPhone.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *