Apple Watch Series 4 не можуть перейти на зимовий час?

Як відзначають користувачі, після переведення годинника на нових Apple Watch Series 4 пристрій виходить з ладу, перетворюючись на «цеглину». Про це пише видання 9to5Mac.

Користувачі Apple Watch Series 4 поскаржилися на незвичайну проблему. Смарт-годинники можуть впадати в нескінченний цикл перезавантаження через перехід на літній або зимовий час. На думку журналістів 9to5Mac, така ситуація могла виникнути через нестабільну роботу циферблата «Інфограф», який не справляється зі складанням графіків з урахуванням нового часу.

Перші скарги на вкрай неприємну проблему надійшли з Австралії, де зараз відбувається перехід. Користувачі Apple Watch Series 4, у яких встановлено стандартний і ексклюзивний для нових смарт-годинників циферблат «Інфограф», заявили про безперервні перезагрузки пристрою.

Користувачі впевнені, що вже завтра робота годинників налагодиться. Вирішити проблему можна і видаленням відповідного циферблата Infoto Modular.

Представники Apple поки ніяк не коментували цю проблему. Як повідомляють експерти, такий баг може виникнути при будь-якому переході часу, навіть під час подорожі в країну з іншим часовим поясом. Проте, про подібні негативні аспекти роботи Apple Watch Series 4 в інших країнах, крім Австралії, поки невідомо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *