Apple зареєструвала 6 моделей Apple Watch Series 4

У документах Євразійської економічної комісії з’явилося відразу шість нових годинників Apple Watch. Схоже, що на вересневій презентації Apple покаже оновлене покоління носимих аксесуарів. Про це розповідає 9to5Mac.

У вересні Apple проведе свою традиційну презентацію, на якій представить нові iPhone 9, iPhone 11 та iPhone 11 Plus. Крім смартфонів на заході будуть показані масштабно оновлений смарт-годинник Apple Watch Series 4 та два масштабно оновлених iPad Pro з підтримкою Face ID. Сьогодні Apple сама підтвердила інформацію про майбутню презентації нових Apple Watch, зареєструвавши смарт-годинник в базі даних Євразійської економічної комісії.

У документі фігурують такі моделі Apple Watch Series 4: A1977, A1978, A1975, A1976, A2007 і A2008. Номери вказують на те, що Apple випустить три модифікації Apple Watch Series 4, кожна з яких буде пропонуватися з двома різними діагоналями дисплея.

Згідно з попередніми витоками і прогнозами аналітика Мін-Чі Куо, Apple Watch Series 4 отримають збільшені на 15% дисплеї, діагоналлю 1,57 і 1,78 дюймів. При цьому розміри годинників залишаться колишніми. Куо стверджує, що Apple вдалося домогтися збільшення дисплея за рахунок зменшення рамок.

Зазвичай Apple реєструє нові пристрої в базі Євразійської економічної комісії за два-три тижні до презентації. Таким чином, презентація нових iPhone і Apple Watch може пройти в першій половині вересня, як і передбачалося.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *