Як активувати ЕКГ на будь-яких Apple Watch Series 4

Одним з нововведень Apple Watch Series 4 є функція електрокардіограми за допомогою ряду вбудованих датчиків. Але оскільки ця функція вимагає схвалення з боку органів охорони здоров’я, спочатку вона буде доступна тільки користувачам в США. Про це пише видання 9to5Mac.

Розробник Гільєрме Рембо виявив у коді iOS 12 прямий доказ того, що функція ЕКГ на Apple Watch Series 4 зможе працювати в будь-якій країні. Для того, щоб отримати можливість користуватися їй, власникам Apple Watch Series 4 досить буде змінити регіон на США. Відразу після цього функція стане доступна для використання без будь-яких обмежень.

Важливо зауважити, що змінювати мову на iPhone та Apple Watch не доведеться. Йдеться саме про регіон, зміна якого не змінює мову на пристроях.

Розробник також зазначив, що ця інформація заснована на аналізі бета-версії watchOS і, можливо, Apple змінить метод обходу регіонального обмеження до того, як функція ЕКГ стане доступна для громадськості.

Таким чином, власники Apple Watch Series 4 з України та інших країн при бажанні зможуть вільно користуватися головною функцією своїх смарт-годинників і вимірювати ЕКГ просто приклавши палець до коліщатка Digital Crown.

На сьогоднішній день робота з ЕКГ до сих пір не запущена самою Apple навіть в США. Сам же датчик серцевої активності, розрахований на підтримку даної фічі, є в кожній моделі Apple Watch Series 4, і чекає активації на програмному рівні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *