Наступне покоління Apple Watch не отримає фізичних кнопок

Apple Watch отримають кнопки, які не будуть рухатися. Замість цього годинники будуть імітувати натискання за допомогою вібрації, як на iPhone 7 і 8. Про це пише MacRumors.

У планах Apple значиться запуск Apple Watch без фізичних кнопок, повідомили перевірені джерела. Усі механічні кнопки «розумних» годинників будуть замінені на сенсорні, які завдяки движку Taptic Engine зможуть імітувати натискання.

Відмова від фізичних кнопок збільшить місце всередині годинника і зробить їх більш стійкими до води. За даними джерел, Apple Watch з новими кнопками можуть представити в цьому році, але якщо цього не станеться, то годинник дебютує в 2019 році.

Єдиним механічним елементом управління нових Apple Watch залишиться колесо Digital Crown. Користувачі, як і раніше, зможуть використовувати його для навігації по контенту.

Крім того, Apple працює над використанням верхньої частини кнопок у якості датчиків для збору даних, пов’язаних зі здоров’ям. Оскільки для деяких типів вимірювань потрібно більше однієї контактної точки зі шкірою користувача.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *