Не встановлюйте watchOS 5.1

Apple відкликала watchOS 5.1 після численних скарг користувачів про те, що оновлення програмного забезпечення перетворило їх Apple Watch в «цеглини». Про це пише MacRumors.

Нова прошивка для Apple Watch watchOS 5.1 виявилася вкрай невдалою. Деякі користувачі повідомили про те, що їх Apple Watch зависли на логотипі Apple і перестали включатися після встановлення оновлення. У зв’язку з цим користувачам смарт-годинників не рекомендується встановлювати watchOS 5.1.

Мої Apple Watch Series 4 зависли в процесі встановлення watchOS 5.1. Більше двох години на дисплеї пристрою не відображалося нічого, крім білого логотипу Apple. Я звернувся в службу підтримки, де мені повідомили, що отримують аналогічні скарги від інших користувачів, які відчувають ту ж проблему. Мені порадили не чіпати Apple Watch наступні 2-3 години. Але що за чорт? Чому оновлення, яке зазвичай займає 10 хвилин, тепер вимагає 2-3 годин?, – пише один з потерпілих користувачів.

Apple оперативно відреагувала на повідомлення про проблему. Компанія відкликала оновлення watchOS 5.1 – зараз воно недоступне для завантаження. Проте, у деяких користувачів прошивка може бути вже завантажена. Таким власникам Apple Watch настійно не рекомендується встановлювати оновлення.

Через що проявляється баг на поточний момент невідомо. Apple Watch просто зависають на логотипі Apple – перезапуск смарт-годинників не вирішує проблему. Більш того, спосіб повернення Apple Watch до життя поки також не знайдений.

Ймовірно, проблема торкнулася тільки Apple Watch Series 4, так як з попередніми поколіннями годинників подібних проблем не спостерігається. У будь-якому випадку, ми радимо вам не встановлювати програмне забезпечення watchOS 5.1, навіть якщо ви його вже завантажили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *