Зовнішній вигляд Apple Watch Series 4 [ВІДЕО]

На початку липня Мінг-Чі Куо повідомив, що восени 2018 року Apple представить Apple Watch Series 4 зі збільшеним дисплеєм. Тепер в мережу потрапило відео, яке демонструє, як може виглядати гаджет. Про це пише видання Cult of Mac.

Згідно відео Apple Watch Series 4 будуть оснащені дисплеєм з більш тонкими рамками, ніж у смарт-годиннику Apple третього покоління, до того ж, екран буде відрізнятися закругленими кутами.

Ймовірно, зміниться й розмір гаджета. Замість звичних корпусів з діагоналлю 38 і 42 міліметри, на ринок будуть випущені моделі в 40 і 45 міліметрів.

Завдяки збільшеному дисплею, Apple Watch Series 4 зможуть відображати більше корисної для користувача інформації. Швидше за все, зросте і час автономної роботи пристрою.

Згідно з чутками, в Apple Watch Series 4 будуть представлені розширені можливості для відстеження стану здоров’я. Крім частоти серцевих скорочень, годинник навчаться вимірювати рівень артеріального тиску.

Презентація Apple Watch Series 4 повинна відбудуться восени 2018 року. Багато шанувальників Apple очікують, що корпорація також представить одразу три нові моделі iPhone.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *