Характеристики оновленого iPad Pro

Можливо, Apple у цьому місяці проведе захід, на якому представить нові моделі iPad Pro, комп’ютери Mac і багато іншого. Велика частина цих чуток підтверджується доказами в бета-версії iOS 12.1, у коді якої розробники знайшли згадку iPad2018Fall. Про це пише 9to5Mac.

За даними журналістів 9to5Mac, всього представлять чотири iPad Pro з Wi-Fi і чотири – з Wi-Fi та LTE. Ідентифікатори моделей наступні: iPad8,1, iPad8,2, iPad8,5, iPad8,6, iPad8,3, iPad8,4, iPad8,7 та iPad8,8.

Дисплей

По всій видимості Apple продовжить традицію випуску безрамкових пристроїв. У iPad Pro не буде кнопки Home, а дисплей буде займати практично всю лицьову сторону.

Очікується, що крім тонких рамок, на покупців iPad Pro 2018 чекає приємний сюрприз – відсутність вирізу як в iPhone X, Xr, Xs та Xs Max.

Face ID

iPad Pro 2018 року отримають Face ID з тими ж технічними характеристиками, що й iPhone XS, iPhone XS Max та iPhone XR. Крім того, сканер розпізнавання обличчя в нових пристроях буде працювати як в портретній, так і в альбомній орієнтації.

Невідомо, чи залежить підтримка альбомної орієнтації Face ID від апаратного забезпечення. Якщо ця опція може бути задіяна на програмному рівні, то, ймовірно, вона може з’явитися і в iPhone з оновленням iOS.

Підтримка зовнішніх дисплеїв

iPad Pro позбудеться порту Lightning і отримає USB-C. Ця зміна дозволить підключати до планшета зовнішній монітор і виводити на нього відео в форматі 4K і режимі HDR. В налаштуваннях з’явиться окреме меню для управління дозволом, яскравістю і іншими параметрами підключеного дисплея.

Оновлений стилус Apple Pencil

Судячи за даними інсайдерів, до iPad Pro 2018 можна буде придбати і новий стилус. Родзинкою маніпулятора стане можливість швидкого підключення за принципом, який реалізований в AirPods. Чи буде працювати актуальне покоління Apple Pencil з новим планшетом поки неясно.

Магнітний роз’єм

Ще один новий роз’єм iPad Pro – Magnetic Connector. Він розташується на задній панелі і дозволить підключати аксесуари на зразок клавіатури Smart Keyboard.

Коли з’явиться в продажу?

Дату анонсу нових iPad поки тримають в секреті. Ймовірно, презентація запланована на другу половину жовтня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *