Новий iPad Pro отримає оновлений Face ID

Через день після релізу iOS 12 Apple випустила нову тестову версію прошивки для розробників. Деякі вже знайшли в ній кілька цікавих нововведень і навіть натяки на швидку появу нових продуктів. Про це пише видання 9to5Mac.

У нових моделях iPad Pro може з’явитися Face ID з підтримкою ландшафтного режиму. Підтвердження виявили в першій бета-версії iOS 12.1. У програмному коді також є відсилання до інших нових функцій планшетів.

Про те, що Face ID на iPad Pro можна буде використовувати в горизонтальному режимі, повідомив Стівен Троутона-Сміт. В iOS 12.1 розробник знайшов програмний код, який відповідає за роботу системи розпізнавання обличчя користувача. Він доводить, що для ландшафтного режиму буде потрібне інше розташування сенсорів. Іншими словами, в iPhone X, iPhone Xs, iPhone Xs Max та iPhone Xr цієї функції не буде. Власники смартфонів зможуть використовувати Face ID тільки в портретному режимі.

Ще iOS 12.1 перевіряє, чи не підключений планшет до зовнішнього дисплею. Це пов’язують з чутками про те, що в новому iPad порт USB-C замінить Lightning. Відповідно, до нього можна буде підключити монітори, оснащені відповідним портом. Без перехідників з Lightning на HDMI.

Також в коді системи знайшли згадку підтримки нового типу геймпадів зі стіками, на які можна натискати. Це чудова новина для геймерів. Тепер на ринку з’являться нові моделі джойстиків, розроблені за стандартами Apple спеціально для iOS-пристроїв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *