Оновлений iPad Pro може отримати дизайн у стилі iPhone 4 [ВІДЕО]

Стів Хеммерстоффер показав рендер, який може належати новим iPad Pro. Про це пише MacRumors.

На прийдешній презентації Apple 12 вересня крім розкритих iPhone XS, iPhone 9 і Apple Watch Series 4, будуть представлені масштабно оновлені iPad Pro 2018. Apple випустить два планшета, дизайн яких буде в значній мірі відрізнятися від моделей попередніх поколінь. Сьогодні авторитетний інсайдер OnLeaks показав остаточний дизайн одного з нових iPad Pro 2018 з 12,9-дюймовим дисплеєм на якісних зображеннях.

У оновленого iPad Pro рамки виконані в стилі iPhone 4 – без заокруглення, відсутня кнопка «Додому», а рамки по всьому периметру дисплея були зменшені. Проте, рамки як і раніше не такі тонкі, як в iPhone X. Інсайдер зазначив, що у Apple і не було мети максимально зменшувати рамки, так як таке рішення згубно позначилося б на зручність використання планшета.

Відсутність кнопки «Додому» означає, що в оновленого iPad Pro буде присутня система камер TrueDepth, а разом з нею і підтримка функції розпізнавання обличчя Face ID. Новий iPad Pro стане першим планшетом у світі з підтримкою технології розпізнавання обличчя.

Повертаючись до славних днів iPhone 4, дизайнери Apple не стануть відмовлятися від досягнень останніх років. На верхній і нижній межі iPad розміщені два динаміка, внизу між ними знаходиться порт Lightning. Порт 3,5-мм в рендері непомічений.

Ще одною примітною зміною в дизайні iPad Pro є нове розташування коннектора Smart Connector. Тепер він знаходиться прямо над зарядним портом. Повідомляється, що це зроблено для того, щоб користувачі планшета могли знімати блокування з пристрою за допомогою Face ID в портретній орієнтації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *