В Apple Store вибухнув iPad

В Амстердамі в одному з фірмових магазинів Apple перегрівся і вибухнув iPad. Людей евакуювали. Про це повідомляє 9to5Mac.

В амстердамському магазині Apple стався інцидент. iPad, який стояв на стенді раптово задимився, а після сильно загорівся. Співробітники магазину оперативно помістили планшет у спеціальний контейнер з піском, де пристрій вибухнув.

Незважаючи на те, що магазин не загорівся, троє людей постраждали від диму. У них спостерігаються невеликі проблеми з легенями. Мабуть, у момент вибуху вони перебували близько до пристрою, і в їх дихальні шляхи потрапив отруйний дим з батареї.

ЗМІ повідомили, що нічого серйозного з потерпілими не відбулося. Сам магазин при цьому був закритий на кілька годин для провітрювання. Коли запах диму перестав відчуватися Apple Store знову запрацював у звичайному режимі.

Згідно зі словами співробітників магазину, iPad запалав через перегрів акумулятора. На планшет протягом тривалого часу потрапляло сонячне світло, що і викликало перегрів. Також положення планшета посилив той факт, що він працював без перерви для демонстрації можливостей гаджета.

І хоча все могло завершитися серйозною трагедією, холоднокровність співробітників Apple Store допомогла швидко ліквідувати загрозу і вивести відвідувачів на вулицю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *