Apple буде сповільнювати iPhone X, iPhone 8 та iPhone 8 Pus

В черговий раз Apple вирішила за всіх, що краще для користувачів iPhone. Компанія приховано додала код в останню версію iOS 12.1, який уповільнює роботу моделей iPhone 8, 8 Plus та iPhone X, з метою продовження терміну служби батареї. Про це написала компанія на сторінці підтримки.

В кінці минулого року стало відомо, що Apple знижує пікову продуктивність iPhone з виснаженими акумуляторами для запобігання випадкових відключень смартфонів. Компанія вибачилася і заявила, що на новітніх на той час iPhone 8, iPhone 8 Plus та iPhone X обмеження продуктивності не буде через «більш досконале обладнання». Однак в iOS 12.1 функція, яка уповільнює швидкість роботи в залежності від стану акумулятора дісталася і до iPhone 8, iPhone 8 Plus та iPhone X.

В теорії умисне уповільнення відносно добре впливає на роботу смартфона. У міру того, як батареї вичерпують свій запас, вони більше не можуть працювати з тією ж силою. Навіть при використанні сучасних технологій, батареї стають «слабкішими» з часом. У випадку з iPhone, для запобігання різного роду замикань, система відключає телефон.

Apple вважає, що краще знизити продуктивність смартфона і зменшити навантаження на зношений акумулятор, ніж продовжувати підтримувати продуктивність, яка була «з коробки». Ця ідея була реалізована в кінці 2016 року. Компанія прагнула просувати цю системну функцію, але жоден інший великий виробник смартфонів не став навмисно уповільнювати власні пристрої.

Як це вплине на роботу мого iPhone?

Якщо продуктивність iPhone 8, iPhone 8 Plus або iPhone X буде обмежена через виснажений акумулятор, то користувачі практично не помітять різниці. Причина полягає в тому, що навіть з обмеженою продуктивністю ці смартфони працюють по-справжньому швидко і дозволяють виконувати будь-які завдання. Проте, функцію, яка обмежує швидкість роботи iPhone, як і раніше, можна буде відключити.

В iOS 12.1 на iPhone 8, iPhone 8 Plus і iPhone X користувачі отримали можливість дізнаватися, чи включена функція обмеження продуктивності. Ця функція активується тільки за умови, що iPhone несподівано відключився через брак потужності акумулятора. Якщо опція включилася, то користувачі можуть відключити її в меню «Акумулятор».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *