Apple підтвердила навмисне уповільнення старих iPhone

Здогадки про штучне обмеження продуктивності старих моделей iPhone, протягом декількох років висунуті звичайними споживачами і навіть розробниками, знайшли офіційне підтвердження.Про це пише видавництво Appleinsider.

За останні тижні різні джерела, включаючи звичайних користувачів і авторитетних розробників, заявили, що iPhone починають працювати повільніше через зношені акумуляторів. Сьогодні Apple офіційно підтвердила це. Компанія заявила, що вона дійсно тимчасово уповільнює старі iPhone з погано функціонуючими акумуляторами. Необхідність в цьому існує з метою запобігання випадкових відключень пристроїв. Це робиться лише на благо користувачів.

За їх словами, в корпорації розробляють спеціальне програмне забезпечення, яке захищає смартфони від вимикання при перевантаженнях і замерзанні. Більш того, вони вже створили таке ж ПО для iPhone 7 і впровадили його з випуском iOS 11.2.

Наше завдання надати нашим покупцям ідеальні умови використання iPhone. У це поняття входить як продуктивність, так і стабільність, а також довговічність пристроїв Apple. Літій-іонні акумулятори з часом втрачають свою ємність і починають працювати гірше. Особливо, якщо їх експлуатують на холоді. Через це смартфони можуть несподівано відключатися, щоб захистити електронні компоненти, вбудовані в них. У минулому році ми додали в iOS для iPhone 6, iPhone 6s і iPhone SE нову функцію, яка злегка знижує їх продуктивність, щоб несподіваних відключень не відбувалося. Нещодавно точно така ж функція з’явилася в iOS для iPhone 7, а в майбутньому ми додамо її і в інші пристрої, – офіційна заява Apple.

Як повідомляє видання TechCrunch з посиланням на відповідь представників Apple, компанія дійсно уповільнює роботу фірмових смартфонів, не переслідуючи цілі змусити клієнтів придбати нову модель.

Для такої компанії, як Apple, було б украй нерозумно і недалекоглядно робити щось подібне, не маючи на те достатніх підстав. Це могло призвести до скандалу на найвищому рівні. Чи Apple могла не знати, якими проблемами для неї все це обернеться. На ділі ж компанія просто згладжувала піки потужності, збільшуючи тим самим автономність смартфонів, чий акумулятор вже порядком зносився.

Таким чином, зношений акумулятор iPhone знижує загальну продуктивність смартфона. Тепер це відомо офіційно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *