Apple вибачилася за уповільнення iPhone і дещо пообіцяла

За всю історію існування Apple компанія приносила вибачення перед клієнтами лише кілька разів. Найзнаменитіший випадок, до сьогоднішнього дня, стався, коли Тім Кук вибачився за провал з картами Apple в iOS 6.

Apple випустила відкритий лист, в якому написала прямо: «Приносимо вибачення». Лист ставиться до того, що компанія спеціально сповільнювала деякі моделі iPhone зі зношеною батареєю. Про це повідомляє 9to5Mac.

У найпершу чергу, ми ніколи не робили цього і ніколи в майбутньому не станемо скорочувати період працездатності будь-якого продукту Apple, або погіршувати якість роботи, щоб підштовхнути користувача купити новий пристрій. Нашим завданням завжди було створення продуктів, які користувачі полюблять, і будуть користуватися ними якомога довше.

Якщо вірити відкритому листу, компанія зацікавлена в максимально довгый роботі всіх пристроїв. Обмеження максимальної продуктивності на старих iPhone – міра безпеки, яка гарантує, що смартфони не будуть раптово вимикатися у невідповідний момент. У минулому році вийшла iOS 10.2.1 з новим алгоритмом управління живленням на iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus і iPhone SE. Ця функція знизила кількість раптових вимкнень, і в цьому році її додали в iOS 11.2 на iPhone 7 і iPhone 7 Plus.

Для того щоб клієнти компанії не відчували себе обдуреними, Apple готова зробити ряд реабілітують заходів:

  • З січня 2018 року Apple скорочує вартість заміни акумулятора iPhone 6 і новіших моделей навіть з вичерпаним гарантійним періодом з 79 до 29 доларів. Більш детальна інформація про програму з’явиться на офіційному сайті в самий найближчий час.
  • На початку 2018 року Apple випустить оновлення для iOS з функцією стеження за станом акумулятора. Нововведення дозволить користувачам самостійно контролювати рівень зносу, приймаючи рішення про необхідність заміни батареї заради підвищення продуктивності iPhone.
  • Команда розробників Apple має намір переробити програмні алгоритми управління живленням iPhone, щоб максимально знизити залежність обчислювальної потужності смартфона від рівня зносу його акумулятора.

Вибачення Apple навряд чи змусять користувачів відкликати судові позови, подані раніше в цьому місяці. З іншого боку, радує, що в компанії бачать проблему і намагаються її вирішити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *