Apple випадково розкрила назви нових iPhone за кілька годин до презентації

Компанія Apple випадково розсекретила дані про назву, технічні характеристики і кольори нових iPhone. Про це пише видання 9to5Mac.

Довгий час у мережі ходили чутки про потенційні назви нових iPhone 2018 року. Тепер з’явився витік, у якому все стало наочно видно. Ресурс Allthings.how опублікував карту сайту Apple. З неї стали зрозумілі назви та обсяги пам’яті смартфонів.

Витік крився в XML sitemap-файлі, розташованому на сайті Apple.com. З нього випливає, що нові смартфони отримають назви iPhone XS, iPhone XS Max та iPhone XR. Це означає, що чутки, пов’язані з назвами iPhone XC і XS Plus, виявилися помилковими.

Крім того інформація вказує на технічні особливості пристроїв. Так, iPhone XS та XS Max отримають дисплеї з діагоналями 5,8 та 6,5 дюйми відповідно. Об’єм внутрішньої пам’яті складе 64, 256 або 512 ГБ, а в колірну гаму увійдуть сріблястий, чорний і золотий. У свою чергу iPhone Xr (6.1 “) вийде в білому, жовтому, червоному, чорному, «кораловому» і синьому кольорах.

Крім того, витекла інформація про чохли для нових iPhone XS і XS Max. Силіконові буду поставлятися в синьому, чорному, білому, «кам’яному» і червоному кольорах, а шкіряні – в коричневому, чорному, сірому і червоному. Шкіряні чохли-книжки Folio отримають чорний, червоний, зелений, синій і рожевий кольори. Про чохли для iPhone Xr ніякої інформації поки немає.

Також можливо Вам буде цікаво прочитати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *