Apple запатентувала iPhone, який давно всі чекали

Далеко не всі користувачі оцінили категоричний перехід з Touch ID на Face ID в iPhone X. Багато хто продовжує чекати, коли ж Apple поєднає ці дві технології. Про це пише видання 9to5Mac.

У 2018 році Apple остаточно відмовилася від використання сканерів відбитків пальців не тільки в iPhone, але і в iPad. Однак не виключено, що в майбутньому компанія все-таки поверне Touch ID в свої мобільні пристрої. Сьогодні був оприлюднений новий патент Apple, який описує будову iPhone з підтримкою функції розпізнавання Face ID і сканером відбитків пальців Touch ID.

Відповідно до патенту Apple, Touch ID може мати допоміжну роль в iPhone наступних поколінь. У якості основної системи захисту буде використовуватися функція розпізнавання обличчя Face ID, яка зручніша в експлуатації. Але в разі, коли обличчя власника з якої-небудь причини не буде визначатися, у користувача буде можливість зняти блокування за допомогою Touch ID.

Можливо сканер відбитків та датчики Face ID вмонтують прямо в дисплей. Цікаво, що в патенті вказана можливість розблокування Apple Watch по обличчю.

На поточний момент не можна стверджувати, що Apple готує новий iPhone з Touch ID і Face ID. Йдеться про патент, частина яких реєструється компанією без планів по реалізації. Проте, виключати можливість повернення Touch ID в iPhone в майбутньому все ж не варто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *