Bloomberg обдурили. У пристроях Apple немає жучків

Експерт з безпеки Джо Фітцпатрик звинуватив видання Bloomberg в спотворенні його слів про хакерські атаки за допомогою шпигунських жучків у техніці Apple. Про це пише видання 9to5Mac.

Посилаючись на експертів з безпеки, журналісти Bloomberg повідомили, що в пристроях компанії Apple використовуються китайські жучки, які стежать за користувачами і можуть також зламувати їх девайси. За їхньою інформацією, отриманою від нібито надійних інсайдерів, чіпи можуть бути встановлені в материнські плати техніки Apple.

З спростуванням заяв журналістів виступив Джо Фітцпатрик, на чиї слова і посилалися журналісти. На його думку, видання спотворило його слова і видало його гіпотезу за правду, спровокувавши неправдиві звинувачення на адресу Apple і виробників материнських плат для її пристроїв Super Micro, обрушивши акції останньої на 60 відсотків на наступний же день.

Як зазначає експерт у своєму власному зверненні, його припущення були лише спробою пояснити журналістам, що хакерська атака з використанням сторонніх чіпів, встановлених ще на етапі виробництва, цілком реальна гіпотетично. Крім того, він розповів і про власні розробки в області безпеки, які представив кілька років тому на хакерській конференції Black Hat.

Отже Bloomberg просто передрукували слова Фітцпатрика, видавши їх за правду, і тим самим звинувативши дві великі корпорації в багаторічному шпигунстві за користувачами по всьому світу. Експерт також зазначив, що в техніці є чимало вразливостей, але скористатися його теорією досить складно, так як додатковий чіп було б дуже легко виявити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *