Експерти з безпеки назвали найбезпечніші смартфони

Видання MarketWatch опитало фахівців з безпеки з метою з’ясувати, якими смартфонами дійсно безпечно користуватися.

Опитані експерти зійшлися в єдиній думці, що єдино безпечні смартфони – це iPhone.

Всі моделі з підтримкою iOS 12 визнані найбільш безпечними для використання. У цей список входять всі смартфони від iPhone 5s до новітніх iPhone XS та iPhone XS Max. Попередні моделі iPhone можуть мати проблеми з безпекою, вважають фахівці, так як на них не має можливості встановити останні оновлення.

Фахівець з комп’ютерної безпеки Джессіка Ортега підкреслила, що Apple приділяє дуже багато уваги безпеці своїх продуктів. Apple оперативніше інших реагує на знаходження вразливостей, а також стежить за тим, щоб у магазин додатків App Store не проникало ніяких шкідливих програм.

Також за її словами, Android-смартфони можуть збирати дані про користувача і відправляти її на сервери Google. Це робиться для поліпшення сервісів Google і показу таргетированной реклами, однак, експерти бачать в цьому загрозу.

Фахівці відзначили, що хоч провідні виробники смартфонів піклуються про безпеку своїх клієнтів, самі власники мобільних пристроїв повинні залишатися пильними. Багато в чому захист смартфонів від будь-яких загроз залежить від користувача і рівня його комп’ютерної грамотності, вважають експерти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *