iPhone Xs та iPhone Xr працюють навіть при розрядженому акумуляторі

iPhone Xs/Xs Max та Xr здатні пропрацювати довше, ніж будь-який з попередніх iPhone, проте Apple зробили так, що одна функція буде доступна навіть після того, як батарея смартфона розрядиться і апарат відключиться. Про це пише видання Cult of Mac.

На презентації стало відомо, що всі нові апарати підтримують функцію, яка називається «Express Cards with power reserve» (Експрес-карти з запасом енергії), але Apple не пояснила, що це таке. Виявилося, що за допомогою цього користувачі зможуть використовувати NFC-чіп, вбудований в смартфон навіть після того, як акумулятор повністю сяде.

У пояснювальному документі, розміщеному на офіційному сайті Apple, є дійсно важливі для користувачів нових смартфонів рядки:

Навіть коли ваш iPhone відключився і вимагає підзарядки, ви як і раніше можете користуватися NFC для зчитування прикріплених карт.

Функція буде працювати з «картами доступу, налаштованими, як Експрес-карти доступу і студентськими ID-картами з включеним Експрес-режимом. Ось, як це буде працювати:

При натисканні бічної кнопки відображається значок розрядженої батареї, а також текст, який вказує на доступ до Експрес-карток. Контролер NFC виконує транзакції з експрес-картою таким же чином, що і при роботі iOS, за винятком того, що транзакції позначаються тільки тактильним повідомленням. На екрані повідомлення не показується.

Функція буде працювати тільки в якості студентського ID і для проїзду в громадському транспорті, тому в інших ситуаціях можна не переживати за безпеку своїх коштів на банківському рахунку. Не варто плутати роботу NFC в такому пасивному режимі з Apple Pay.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *