Китайська зарядка намагалася збанкрутити користувача iPhone

Незважаючи на переконання Apple, що її смартфони відносяться до числа одних з найбільш захищених у світі, один новоспечений власник айфона запевняє у протилежному. Про це пише GizmoChina.

Хлопець зовсім недавно придбав iPhone. Поклавши девайс на стіл, попередньо підключивши до зарядки, він зауважив, що гаджет почав жити своїм життям.

На дисплеї висвітився додаток Chip – популярний в Азії сервіс для подорожей, потім відкрився розділ з готелями. Через пару секунд iPhone вже оформляв президентський номер в Шанхаї вартістю $1570 на добу.

Потім відкрився додаток WeChat для оплати замовлення. У цей момент власник не витримав та взяв у руки свій iPhone і витягнув зарядний кабель. Процедура оформлення тут же припинилася.

Через деякий час хлопець знову поставив девайс на зарядку. І ситуація повторилася. На цей раз iPhone вирішив оформити квиток на поїзд. Крім того, смартфон постійно перемикав режими мережі з 4G на 2G і назад.

Як запевняє власник, він не проводив процедуру джейлбрейка. Грішити ж можна тільки на неофіційний зарядний пристрій. Подібна «самостійність» смартфонів Apple активно обговорюється на офіційному форумі Apple ще з 2014 року.

Чому так відбувається

Пояснити таку поведінку можна низькоякісним зарядним пристроєм. У зв’язку з тим, що стабілізація струму в подібних аксесуарах неефективна, при підключенні до iPhone контролер харчування смартфона не справляється з навантаженням.

Так з’являються випадкові натискання, і це, в кращому випадку. У гіршому, економія на оригінальних аксесуарах може привести до виходу iPhone з ладу.

Але в історії китайця простежується дивна ситуація: при підключенні зарядки смартфон всіляко намагався списати з користувача гроші. Або це містика, або китайські виробники знайшли спосіб обходу захисту Lightning.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *