Оновіть WhatsApp! У старій версії знайдена небезпечна вразливість

У додатку WhatsApp була вразливість, яка дозволяла зловмисникам отримати доступ до особистих даних користувачів через відеодзвінки. Помилку знайшла фахівець Google. Про це пише 9to5Mac.

У додатку популярного месенджера WhatsApp виявлена критична уразливість. «Дірка» може використовуватися зловмисниками для злому iPhone і отримання доступу до даних на смартфоні. WhatsApp вже виправила уразливість – всім користувачам месенджера рекомендується оновити програму до останньої версії.

Дірку в безпеці виявила дослідник безпеки Наталі Сільванович, яка працює в проекті Google Project Zero. Проблему вона описала як «помилку пошкодження пам’яті в реалізації відеоконференції, не пов’язаної з WebRTC». Щоб її викликати, користувач повинен був відповісти на відеодзвінок від зловмисника.

Уразливість була знайдена в додатках WhatsApp на Android і iOS в серпні 2018 року. Саме мобільні клієнти використовують протокол RTP для відеозв’язку. У настільних програмах цієї проблеми не було, тому що там використовується протокол WebRTP.

Розробники WhatsApp виправили проблему на початку жовтня. Згідно з угодою, команда Google Project Zero не може розповідати про уразливість поки їх не усунули.

Далеко не всі оновлювали додаток WhatsApp і як і раніше можуть бути під загрозою. У зв’язку з цим, користувачам настійно рекомендується оновити додаток WhatsApp.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *