Основні особливості майбутніх Apple Watch, iPad Pro та MacBook розкрив відомий аналітик Мінг-Чі Куо

Завтра, 12 вересня, відбудеться презентація Apple, на якій топ-менеджери корпорації представлять нові iPhone. Найвідоміший аналітик Мінг-Чі Куо опублікував свої прогнози про майбутні продукти компанії. Про це пише 9to5Mac.

Куо впевнений, що незважаючи на багато витоків, Apple зможе всіх здивувати. У кожного нового пристрою буде серйозна відмінність від попередніх версій. Ось які зміни він прогнозує.

Оновлений iPad Pro

iPad Pro X отримає Face ID і порт USB-C замість Lightning. Одночасно з новим роз’ємом, Apple змінить зарядку на 18-ватний адаптер.

Apple Watch Series 4

Apple Watch Series 4 зі збільшеним дисплеєм обзаведуться датчиком ЕКГ. У всіх моделях будуть використовуватися керамічні спинки.

MacBook Air

Новий недорогий MacBook Air замінить 12-дюймовий MacBook у модельному ряду ноутбуків Apple. Він не отримає Touch Bar, але у нього буде сканер відбитків пальців Touch ID.

Куо стверджує, що 6,1-дюймовий iPhone Xr вийде в кінці вересня або початку жовтня через проблеми з якістю збірки. Також аналітик повідомив, що Apple випустить AirPods 2 і зарядну станцію AirPower.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *