Реальна автономність iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone X, Samsung Galaxy Note 9 та OnePlus 6 [ВІДЕО]

За останні пару днів в інтернеті з’явилося безліч порівнянь часу автономної роботи новітніх iPhone XS і iPhone XS Max з іншими смартфонами.

У переважній більшості порівняння проводилися в синтетичних умовах – на смартфонах просто запускалося тестування в бенчмарку. У результаті цього смартфони і їх акумулятори нагружались по максимуму, чого ніколи не відбувається в реальному житті. Тим більше, протягом такого тривалого періоду, як це відбувається в бенчмарках. Відомий YouTube-блогер Mrwhosetheboss вирішив порівняти реальний час автономної роботи флагманів Apple з іншими топовими смартфонами.

Як це відбувалося

Блогер порівняв час автономної роботи iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone X, Samsung Galaxy Note9 і OnePlus 6. Порівняння проводилося в змішаному режимі, у якому смартфони звичайних користувачів використовуються щодня. Завдяки цьому вдалося з’ясувати реальний час автономної роботи пристроїв, який значно відрізняється від синтетичних тестів.

Етап 1 – Instagram

Спочатку блогер відтворив відео в Instagram на всіх п’яти смартфонах. Цікаво, що вже на цьому етапі всі три моделі iPhone виявилися лідерами. За час відтворення відео з Instagram тільки iPhone XS Max втратив 1% заряду. iPhone XS та iPhone X зберегли заряд повністю. У Samsung Galaxy Note9 залишилося 93%, а у OnePlus 6 – 95% заряду. Це може говорити про погану оптимізацію додатків на Android.

Етап 2 – Ігри

У ході випробування було запущено наступні ігри: Bike Unchained 2, PUBG і Cover Fire. Всі ігри працювали на смартфонах протягом однакової кількості часу. iPhone XS та iPhone XS Max завершили цей етап найкраще. На обох смартфонах залишилося 80% заряду. Показник iPhone X і OnePlus 6 – 73%, а Galaxy Note9 – 66%.

Етап 3 – YouTube

На смартфонах було запущено відео на YouTube – ще одна типова задача для кожного користувача. iPhone XS і iPhone XS Max знову залишилися лідерами. На смартфонах залишилося 54 і 55% заряду відповідно. Наступним став OnePlus 6 з результатом 45%, а за ним розмістився iPhone X, зберігши лише 40% заряду. Samsung Galaxy Note9 зайняв останню сходинку даного тесту з результатом – 36%.

Що було далі?

Далі блогер почав запис 4K-відео на кожному смартфоні протягом декількох хвилин, а потім знову переключився на ігри, але вже до менш вимогливих. Першим відключився iPhone X, який різко наздогнав Galaxy Note9. У iPhone XS і iPhone XS Max залишалося 19 і 22% відповідно. У OnePlus 6 і Galaxy Note9 – 11 і 7% відповідно.

Другим відключився OnePlus 6, а слідом за ним Galaxy Note9. До цього моменту у iPhone XS і iPhone XS Max залишалося ще 3 і 9% заряду відповідно, на яких смартфони пропрацювали ще достатньо часу. Особливо хороший результат у 6,5-дюймового iPhone XS Max, який продовжував працювати більше 30 хвилин після відключення Galaxy Note9. І це за умови, що на смартфоні тривав ігровий процес.

Нові iPhone XS і iPhone XS Max перевершують інші флагмани за часом автономної роботи. І з’ясувати це вдалося в реальних умовах, а не в синтетичних тестах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *