В iOS 12 продовжують знаходити подробиці про iPhone 11 Plus та iPad Pro 2018

Вже не секрет, що в цьому році Apple представить три смартфона в стилі iPhone X. Один з них отримає найбільший дисплей – 6,5 дюйма. Його зображення було виявлено в коді iOS 12. Про це пише The Verge.

Розробник Гільєрме Рембо знайшов у розділі PassKitUIFoundation нову картинку з розширенням * .caar. І, судячи з схематичного зображення, перед нами дійсно значно збільшився розмірах iPhone X та оновлений iPad Pro.

Судячи з зображень, Apple дійсно готує iPhone з більш довгим і широким екраном. У нього також буде виріз для TrueDepth-камери. На відміну від вирізу iPhone X, у iPhone X Plus він закінчується під більш прямим кутом.

Крім iPhone X Plus, розробник опублікував іконку iPad Pro 2018. Передбачається, що цей значок призначений для спрощення ідентифікації iPad і не відображає реальний дизайн планшета.

Примітно, що минулого літа саме Гільєрме Рембо знайшов у бета-версіях iOS 11 аналогічні схематичні зображення iPhone 8 та iPhone X. Знахідка розробника остаточно підтвердила плани Apple, у тому числі намір випустити iPhone X з новим дизайном.

iOS 12 beta 5 вже не перший раз підтверджує реліз iPhone 11 Plus. Також остання бета-версія прошики розповіла про новий кейс для AirPodsiPhone з двома SIM-картамиiPad з Face ID та про нові можливості HomePod.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *