Відмінності iPhone Xr від iPhone Xs

Фахівці iFixit добралися до новенького iPhone XR. Майстри розібрали смартфон та розповіли про його відмінності від флагманів. Про це пише iFixit.

Найголовніша відмінність від флагманів у конструкції iPhone XR полягає в акумуляторі. Якщо в iPhone X, Xs і Xs Max використовується L-образна батарея, то в «бюджетному» вона класична прямокутна.

Крім того, в смартфонах Apple вперше з’явився модульний лоток для SIM-карт. Це більше не частина материнської плати. Його можна з легкістю видалити і поставити новий, що підвищує ремонтопридатність.

Інженери також відзначили, що змінилася індукційна котушка. На їхню думку, смартфон повинен заряджатися без проводів швидше, а грітися при цьому менше.

Хоча в iPhone XR немає підтримки 3D Touch, у смартфоні встановлений вібродвижок Taptic Engine.

За підсумками розбирання фахівці iFixit зробили висновок, що внутрішній дизайн iPhone XR – це щось середнє між дизайнами iPhone 8 та iPhone X.

Ремонтопридатність новинки оцінили на 6 балів з 10. Найболючіше місце гаджета в передньому і задньому склі. Вони вдвічі легше ламаються при розбиранні. Також, через оновлену гідроізоляцію деякі види ремонту складніше проводити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *