Apple випустила iOS 12.1.2 – що нового, список всіх змін

iOS 12.1.2 є суто технічним оновленням, спрямованим на усунення помилок, підвищення стабільності і оптимізацію. Про це пише 9to5Mac.

Apple випустила iOS 12.1.2 – що нового, список всіх змін

iOS 12.1.2 включає в себе кілька нововведень. Згідно з офіційним описом прошивки, в iOS 12.1.2 виправлено проблему, через яку SIM-карта eSIM на iPhone XS, iPhone XS Max та iPhone XR могла не активуватися, а також помилки з підключенням до інтернету на тих же новітніх моделях iPhone . Однак перші користувачі, які встановили iOS 12.1.2 заявляють, що проблеми з підключенням до Wi-Fi та LTE пропали й на більш старих iPhone.

Крім цього, в iOS 12.1.2 усунуті виявлені раніше незначні помилки, підвищена загальна стабільність операційної системи і проведені роботи по оптимізації прошивки на всіх моделях iPhone.

Перші тестування iOS 12.1.2 показали, що прошивка несильно, але все-таки випереджає iOS 12.1.1 по швидкості роботи. Аналогічна різниця була помітна і в першій бета-версії iOS 12.1.2. До слова, перша тестова збірка iOS 12.1.2 виявилася й останньою. Apple досить давно не робила подібних поспішних релізів iOS.

iOS 12.1.2 доступна для завантаження й встановлення всім користувачам iPhone в меню «Налаштування» → «Основні» → «Оновлення ПЗ» або через iTunes.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *