Apple випустила треті бета-версії iOS 11.3, macOS High Sierra 10.13.4, tvOS 11.3

Майже через добу після релізу оновлень, що усувають збої через «символ смерті», Apple випустила треті бета-версії iOS 11.3, macOS High Sierra 10.13.4 і tvOS 11.3. Всі три апдейта вже доступні для завантаження зареєстрованим розробникам «по повітрю» і в Центрі розробників.

iOS 11.3 – це третє масштабне оновлення мобільної ОС від Apple, що містить широкий перелік нововведень. У iOS 11.3 з’явилися нові Animoji, можливість відключити уповільнення iPhone і Health Records. Також в iOS 11.3 тепер можна стежити за станом батареї прямо в налаштуваннях смартфона, без будь-яких додаткових додатків.

Також варто відзначити підтримку iCloud Messages, що дозволяють вивантажувати мультимедійні дані з повідомлень в облако, бізнес-чати, технологію розширеного геопозиціювання (AML).

У macOS High Sierra з’явилася підтримка iCloud в iMessage. Завдяки цьому повідомлення будуть синхронізуватися між усіма iOS-пристроями, як це відбувається в більшості популярних месенджерів. Крім того, тепер High Sierra буде попереджати користувачів про те, що вони використовують 32-розрядний додатки. Друга бета-версія macOS 10.13.4 змінила назву програми iBooks на “Книги”.

У tvOS 11.3 з’явилася підтримка AirPlay 2 – функції, анонсованої ще на WWDC 2017.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *