Як збільшити автономність iPhone на iOS 12

Після виходу iOS 12 власники iOS-пристроїв почали скаржитися на зниження часу роботи від одного заряду. Причиною виявилася нова функція iOS. Про це пишуть користувачі порталу Reddit.

За численними скаргами користувачів на форумах підтримки Apple, Reddit і в Твіттері, одна з нових функцій прошивки стрімко скорочує час автономної роботи. І якщо відключити її, то автономність пристойно підвищується.

Я оновив свій iPhone кілька днів тому. Я їм майже не користувався, але заряд батареї танув на очах. Довелося заряджати смартфон двічі в день, щоб він не відключився. Зазвичай заряду вистачало на весь день, – розповідає один з користувачів.

У чому ж проблема?

Причина швидкої розрядки пристроїв – функція «Екранний час». Один з постраждалих встановив це дослідним шляхом: одну за одною відключав функції iOS 12, поки не побачив, що автономність стає нормальною, якщо не працює «Екранний час». Постраждалі відзначають, що заряд зникає дуже швидко – протягом пари хвилин батарея може розрядитися на кілька відсотків. Скидання налаштувань і відновлення гаджета до заводських установок проблему не вирішують.

Як підвищити автономність?

Єдине ефективне рішення – відключити функцію «Екранний час». Для цього потрібно:

  • Перейти в налаштування пристрою.
  • Вибрати пункт «Екранний час».
  • Перегорнути екран вниз і натиснути на кнопку «Відключити Екранний час».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *