Вийшов джейлбрейк Meridian для iOS 10

Розробники випустили джейлбрейк для пристроїв під управлінням iOS 10. Утиліта називається Meridian і сумісна з iPhone і iPad на базі 64-бітних процесорів. Про це пише iClarified.

Незважаючи на те, що велика частка користувачів платформи iOS поступово втрачає інтерес до проведення процедури джейлбрейка, розробники продовжують зламувати прошивку в надії встановити магазин Cydia.

Через пару місяців активної роботи, програмісти PsychoTea і Siguza нарешті представили публічну версію утиліти для джейлбрейка Meridian. Утиліта поки знаходиться в предрелізному статусі. Це означає, що вона може не завжди стабільно працювати, а джейлбрейк потрібно робити заново після кожного перезавантаження пристрою.

Даний джейлбрейк можна провести виключно на девайсах з iOS 10 – iOS 10.3.3. До того ж, утиліта, на відміну від Yalu, підтримує установку на iPhone 7. Для процедури джейлбрека знадобиться Cydia Impactor і встановлення IPA-файлу. У налаштуваннях девайса слід зазначити встановлений додаток як довірений. Утиліта доступна на офіційному сайті Meridian.

Для iOS 11 є інша утиліта – Electra. З її допомогою можна зламати iOS до версії 11.3.1, а також бета-версії iOS 11.4. Пам’ятайте, що даунгрейд на ці прошивки вже неможливий.

Якщо плануєте зламати свій iPhone або iPad, спершу створіть резервні копії всіх даних за допомогою iCloud або iTunes. Так ви не втратите їх в разі невдалого джейлбрейка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *