Apple затримає нові функції та зосередиться на якості програмного забезпечення для Mac

Apple має намір затримати деякі функції для комп’ютерів Mac. Мета – отримати достатньо часу для усунення помилок, стабілізації macOS і підвищення продуктивності. Про це повідомляє MacRumors.

Нещодавно стало відомо, що керівництво Apple прийняло рішення відкласти впровадження багатьох великих функцій в iOS 12 для того, щоб сфокусуватися на збільшенні продуктивності і поліпшенні загального стану системи.

Глава Apple по розробці програмного забезпечення Крейг Федеріго поспілкувався з провідними розробниками і вирішив, що компанії потрібно в обов’язковому порядку повернути iOS колишню швидкість роботи і безпроблемність.

У Bloomberg отримали відомості про аналогічний перегляд Apple планів і в разі з наступною версією macOS. Відзначається, що watchOS і tvOS це не стосується – в них нові функції з’являться за планом, без будь-яких затримок.

Зміна стратегії випливає з декількох незручних невдач Apple за останні місяці, включаючи серйозну вразливість, яка дозволила отримати доступ до облікового запису суперкористувача root із порожнім паролем на MacOS High Sierra версії 10.13.1. Apple негайно виправила критичну помилку під час оновлення.

Ще одна помилка безпеки в MacOS High Sierra, дозволяла розблокувати меню програмного забезпечення в системних налаштуваннях за допомогою будь-якого пароля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *