macOS High Sierra 10.13.4 проти запуску деяких програм

macOS High Sierra, очевидно, стане останньою версією настільної ОС від Apple з підтримкою 32-бітних додатків. Про це пише MacRumors.

Apple нагадала користувачам, що в найближчому майбутньому планує відмовитися від 32-бітних додатків для Mac. Вчора вийшла перша бета-версія macOS High Sierra 10.13.4, яка попереджає власника комп’ютера про відсутність підтримки застарілого софта.

macOS High Sierra 10.13.4 – перша версія настільної ОС від Apple, яка не тільки попереджає про зниження продуктивності, якому сприяє запуск 32-бітних додатків, але прямо говорить про необхідність припинення їх використання. Раніше Apple зробила заяву, оголосивши про повний перехід на 64-бітне ПЗ.

За даними MacRumors, попередження поки з’являється тільки один раз, але з кожним оновленням Apple буде все частіше нагадувати про необхідність використання 64-бітних додатків. У наступній збірці macOS повідомлення стануть частішими, а в 2019 році компанія зовсім заборонить запускати на Mac застаріле програмне забезпечення.

Згідно з офіційною позицією компанії, вже в лютому 2018 року заборонено розміщення в Mac App Store додатків, побудованих на 32-бітній архітектурі. Для розробників вже розміщених тайтлів було вирішено зробити поблажку, дозволивши їм відкласти оновлення своїх розробок відповідно до нових вимог аж до червня.

Із схожих повідомлень починалася боротьба з застарілими додатками для iPhone і iPad. В iOS 10 Apple попереджала про несумісність з майбутніми версіями прошивки, а в iOS 11 прибрала можливість встановлення і запуску 32-бітного софта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *