Вийшли macOS 10.13.3, watchOS 4.2.3 і tvOS 11.2.6 з виправленнями важливих помилок

Разом з iOS 11.2.6 Apple випустила оновлення для трьох інших своїх операційних систем. Про це повідомляє 9to5Mac.

Прошивки можуть завантажити всі охочі. Для цього користувачам комп’ютера Mac необхідно відкрити програму Mac App Store і перейти в меню «Оновлення». Користувачам годинників Apple Watch необхідно відкрити програму Watch на iPhone і провести оновлення. Користувачам Apple TV необхідно відкрити налаштування приставки і перейти в меню «Оновлення ПЗ».

У macOS 10.13.3 інженери Apple так само як і в iOS 11.2.6 виправили баг пов’язаний з індійським «символом-смерті», а в watchOS 4.2.3 і tvOS 11.2.6 виправили виявлені раніше помилки. Оновлення рекомендуються для встановлення всім користувачам підтримуваних пристроїв Apple.

Минулого тижня стало відомо, що в мережі з’явився таємничий символ мови телугу, що викликає зависання фірмових пристроїв Apple. За деякими даними, причина збоїв криється в складності символу, який система безуспішно намагалася відрисовати, що і призводило до збоїв.

Великі оновлення macOS, watchOS і tvOS вийдуть в березні. Найімовірніше, реліз відбудеться після березневої презентації Appl

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *