Вийшли macOS 10.13.4 High Sierra beta 1 і tvOS 11.3 beta 1 для розробників

Apple випустила перші бета-версії macOS 10.13.4 High Sierra і tvOS 11.3 для розробників. Про це повідомляє Cult of Mac.

Разом з iOS 11.3 beta 1 компанія Apple випустила перші бета-версії macOS 10.13.4 і tvOS 11.3 для зареєстрованих розробників. Оновлення вийшли лише через день після запуску останніх стабільних версій прошивок. Свіжі бета-версії можуть встановити всі зареєстровані розробники або ж користувачі, у яких активовані профілі розробників.

У випадку з macOS потрібно завантажити нову версію операційної системи з сайту Apple або завантажити на пристрій відповідний профіль. Для встановлення нової бета-версії для Apple TV необхідно відкрити налаштування приставки і в підменю «Оновлення ПЗ» дозволити встановлення тестових версій системи.

На відміну від iOS 11.3 beta 1, у новій версії системи для комп’ютерів Mac немає ніяких видимих змін, крім iMessage в iCloud. Це нова функція фірмового менеджера Apple, завдяки якій повідомлення буде синхронізовано в хмарі.

В описі бета-версії для Apple TV не сказано ні про які важливі нововведення. Скоріш за все, у компанії зосередилися на виправленні помилок і підвищенні рівня безпеки системи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *